Par mums

Kompānijas misija
RED Logistic transporta kompānijas misija ir efektīvi veicināt pasūtītāju biznesa attīstību, nodrošināt kompleksus un uzticamus transporta/loģistikas uzdevumu risinājumus kravu piegādes nozarē.
Izmantojot savas konkurējošās priekšrocības, mēs piedāvājam augsti tehnoloģisku, modernu un drošu autokravu pārvadājumu servisu, kā arī kravu uzglabāšanas un ekspedīcijas pakalpojumus. Piedāvāto pakalpojumu ģeogrāfija izplatās uz visām Eiropas un Skandināvijas valstīm, Krieviju un NVS valstīm.

Kompānijas mērķis
Mūsu šībrīža svarīgākais uzdevums ir savsterpēji izdevīgu, uzticamu ilgtermiņa attiecību veidošana ar klientiem. Elastīga cenu politika, mēreni un konkurētspējīgi tarifi, individuāla pieeja, konsultatīvo pakalpojumu sniegšana, ērta apmaksu sistēma – šī ir RED Logistic transporta kompanijas vizītkarte, kā arī veiksmīga un efektīva jebkuru transporta/loģistikas uzdevumu risinājumu atslēga.

Kompānijas redzējums
Būt par vadošo loģistikas kompāniju, kura piedāvā saviem klientiem ātrākos, drošākos, kvalitatīvus pakalpojumus lielākajās Eiropas, Krievijas, NVS un Skandināvijas valstu pilsētās, izmantojot savu infrastruktūru, aprīkojumu un transportu. Mūsu redzējums vēsta par to, ka mēs vēlamies kļūt par labākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem – par izvēli nr.1 ne tikai kā pārvadātājs, bet arī kā darba devējs un investīciju objekts.